SID TECHNOLOGY
Ikona Facebook
Loxone gold partner
menu

Inteligentné riadenie teploty pomocou Loxone hlavíc

Ikona pinuTrenčín Ikona kalendáře2021

Ďalší spokojný klient sa však s nami podelil o svoju skúsenosť s reguláciou teploty pomocou Loxone hlavíc na radiátor práve v jej závere.

“Na konci minulého roku sme sa nasťahovali do nášho nového bytu v Trenčíne a riešili sme, ako efektívne a jednoducho riadiť teplotu v našej domácnosti. Známy nám doporučil termo hlavice od Loxone. Nás toto riešenie a jeho výhody zaujalo a tak sme sa rozhodli inteligentné ovládanie teploty vyskúšať. Báli sme, či bude plne fungovať aj u nás, nakoľko sme iné vychytávky od Loxone ešte nemali, no nesklamalo nás to.”

Zákazníkovi sme do každej miestnosti nasadili na radiátor Loxone hlavice. A vo svojej podstate, mohol začať využívať ich výhody ihneď 🙂 . Do smartphonu sme klientovi nainštalovali Loxone aplikáciu, pomocou ktorej sa teplota reguluje na blízko i na diaľku.

“Používanie aplikácie je skutočne jednoduché. Nastavili sme si v nej teplotu, ktorú chceme v jednotlivých miestnostiach mať a aj v jednotlivých časových intervaloch. Napríklad teraz, počas doby kedy pracujeme z domu, chceme mať v obývacej miestnosti príjemných 21 stupňov, no medzi 22 hod. večer až 6 hod. ráno, v čase spania, sa teplota automaticky zníži na 18 stupňov. V spálni, v ktorej sa počas dňa nezdržiavame, je denná teplota nastavená na postačujúcich 20°C. Rovnako nás baví, že stlačením jedného tlačidla vieme vykurovanie vypnúť, napríklad v čase ak cestujeme na víkend na chatu alebo za rodinou.” konštatujú naši klienti.

Pripravte sa aj vy na ďalšiu vykurovaciu sezónu a dajte šancu Loxone termoregulačným hlaviciam na riadenie optimálnej teploty v celej vašej domácnosti.

Prezrite si naše ďalšie referencie

Rekonštrukcia a inštalácia smart riešení od Loxone v rodinnom dome v Bratislave

Ikona pinuBratislava

Realizovali sme krásny projekt rodinného domu v Bratislave. Pozrite sa, čo bolo súčasťou rekonštrukcie a inštalácie.

Smart riešenie na riadenie víkendovej chalupy

Ikona pinuŠtiavnik

V súčasnosti systém Loxone umožňuje diaľkové zapínanie a vypínanie kúrenia pre prvé poschodie. Samozrejmosťou je automatické kúrenie na úspornú teplotu pri neprítomnosti. Majiteľ má cez mobilnú aplikáciu prehľad o obsadenosti chaty, má možnosť vopred si zakúriť a má k dispozícii štatistiky o teplote v chate a vonku. Toto všetko dokáže riadiť a kontrolovať na diaľku…

Rodinný dom v Trnave

Ikona pinuTrnava

Zákazníkovi sme nainštalovali širokospektrálne inteligentné ovládanie rodinného domu pomocou Loxone. Klient si zvolil dizajnové ovládacie tlačidlá Touch Pure, ktoré svojou čiernou farbou kontrastujú s bielym interiérom. Samozrejmosťou bola zónová regulácia kúrenia. Obyvatelia domu si tak teraz môžu individuálne nastaviť požadované teploty v každej miestnosti pomocou aplikácie v mobilnom telefóne alebo tablete.

Viac referencií